Netkané textilie

PES objemová rouna
PES výplňové kuličky
Syntetické netkané textilie, typu SPUND BOND
Technické tkaniny - filce, typu VALTEX


PES objemová rouna

TaroNa - rouno určené zejména pro použití v nábytkářské výrobě. Rouno je pojeno bikomponentním termopojivým vláknem. Vyznačuje se vysokou elasticitou při namáhání, dlouhodobou stabilitou a stálostí tvaru.

TaroTe - rouno pojené chemickým pojivem ve dvou úrovních tuhosti (M - měkká, T - tuhá). Uplatní se zejména v oděvní výrobě a ve výrobě ložního textilu.

TaroRo - rouno pojené bikomponentním termopojivým vláknem s obsahem dutých silanizovaných konjugovaných vláken. Vyznačuje se zejména výrazně měkkým omakem a splývavostí. Rouno je vyrobeno ve dvou úrovních tuhosti (M - měkká, T - tuhá).

AntiPyro - rouno se sníženou hořlavostí - upravené retardérem hoření.

Rouna jsou vyráběna v široké škále jmenovitých plošných hmotností a šířích až do 3,5 m. Rádi bychom s Vámi zahájili dlouholetou obchodní spolupráci založenou na vzájemné důvěře a partnerství. Naším cílem bude využít i Vaše zkušenosti a připomínky v oblasti aplikace PES roun pro soustavné zvyšování jakosti nabízených roun tak, abychom mohli v co nejširší míře Vaše potřeby a požadavky uspokojit. Naší prioritou je splňovat Vaše objednávky po obchodní a organizační stránce na vysoké úrovni, a to jak z hlediska sortimentu tak i kvality.

Nabízíme Vám PES rouna dosahující nejvyšších kvalit, o čemž svědčí provedené zkoušky, tradice, výrobní zkušenosti, spokojenost dosavadních zákazníků i dokládané atesty.